Staré

 

Penzijní připojištění - poslendí šance !!! odebráno 18-12-2012

Garantovaná penze jen do 30.11.2012, REAGUJTE RYCHLE a neváhejte nás kontaktovat! Po tomto datu penzijní společnosti nebudou garantovat výnosy, tzn.: můžete i prodělat. Každý by se měl o sobe v důchodu postarat, když to neudělá stát.

Penzijní fond Allianz (APF) spolu s německým zázemím finanční skupiny Allianz patří mezi konzervativní penzijní fondy, které se nijak masivně klientům nenabízejí. O to více se soustřeďuje na péči o svého stávajícího klienta, což vám předvede zvláště v kombinaci s klasickým pojištěním, na které dostanete jako klient APF automatickou slevu. Může se pochlubit zatím největším průměrným zhodnocením za posledních 5 let ve výši téměř 3 % p.a. Pokud si zvolíte službu Daňový automat, fond vás předem upozorní, jakou částku je vhodné ještě vložit pro uplatnění maximálních daňových výhod. Všechny další váhody Vám zdarma sdělíme.

Vítejte na stránkách OVB CONSULT odebráno 18-11-2012 je na stránkách od začátku do 18-12-2012

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Nenabízíme Vám prodej produktů na finančním trhu, ale prezentujeme Vám komplexní služby v daném oboru. Neváhejte a využijte naší nabídky servisu, který realizujeme s využitím moderních metod. Profesionální tým je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování péče o klienty. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Najdete nás na adrese: konta kt